LAMINATORY

laminatory Kala

Kala Finishing Systems to profesjonalne, najwyższej jakości laminatory wielkoformatowe o max szerokości laminowania 2,1m.

Przeznaczone są do zabezpieczania wydruków oraz nadawania im estetycznego, niepowtarzalnego wyglądu. Dodatkową funkcją tych urządzeń jest możliwość naklejania wydruków bądź folii montażowych na grube, sztywne powierzchnie (max 50 mm grubości). Wszystkie modele laminatorów Kala (Mistral, Sirocco, Atlantic oraz Baltic) zaprojektowane są do obsługi wysokonakładowych zleceń.

Kala to laminatory uniwersalne, mogące pracować na wszystkich dostępnych na rynku materiałach do laminowania i enkapsulacji (na laminatach uaktywnianych naciskiem, niskmi, wysokimi i bardzo wysokimi temperaturami).

Zalaminowane aplikacje mogą być eksponowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz (w zależności od wykorzystanego do druku podłoża oraz rodzaju atramentu). Wszystkie maszyny KALA są zaprojektowane i wyprodukowane we Francji oraz posiadają certyfikaty CE! Gwarancja producenta na każdy model wynosi 12 miesięcy.