O FIRMIE

ADP Polska – materiały i maszyny do cyfrowego druku wielkoformatowego

Firma ADP Polska powstała w 2009 roku, zainspirowana działalnością znanego, globalnego dostawcy technologii oraz materiałów do druku jakim była firma Spandex. Po wycofaniu się Spandexu z rynku polskiego to właśnie ADP Polska kontynuowała jego misję na krajowym podwórku. Pomimo faktu, że ADP przejęła większość umów dystrybucyjnych Spandexu, stała się również jego jedynym dystrybutorem na rynku polskim. W 2012 roku ADP Polska połączyła się z firmą Leadcom Wide Format Solutions, dzięki czemu poszerzyła spektrum oferowanych przez siebie produktów o niezwykle cenione, a jednocześnie jedne z najlepszych na świecie, laminatory francuskiego producenta Kala, plotery solwentowe oraz atramenty do druku. Dzięki temu oferta ADP Polska stała się kompletna i po dzień dzisiejszy uznawana jest za jedną z najszerszych na rynku.

ADP Polska na bieżąco wprowadza nowe pojawiające się rozwiązania i technologie druku z zakresu LFP. Ewolucja technik druku ecosolwentowych, solwentowych, sublimacyjnych, UV, DTG oraz DTF towarzyszyła nam na każdym etapie rozwoju. Aktywnie również rozwijaliśmy umiejętności serwisowe, aby móc jak najlepiej w sposób niezakłócający cyklu produkcyjnego wypełniać obowiązki serwisowe dla naszych klientów.

Z naszą ofertą jesteśmy obecni na największych targach branżowych takich jak: RemaDays, Fertiwal Druku, Festiwal Marketingu. Dzięki zaangażowaniu i znajomości branży po latach doświadczeń możemy poszczycić się współpracą z takimi firmami jak: AGFA, CARTONGRAF, CHIMIGRAF, COBE, ECCO-CUT, EMBLEM, FLEXAN, FLORA, IMAGE PERFECT, JET BEST, KALA, KEENCUT, LEISTER, RICOH, SIOEN, SPANDEX, SUNCHEMICAL, XFILM.

Z materiałów znajdujących się w ofercie ADP Polska z powodzeniem można wykonać grafikę posterową, samochodową, podświeltaną, podłogową, grafikę typu roll-up oraz pop-up.

MATERIAŁY DO DRUKU: Orafol, Avery Denison, Flexan Color, Flexan Protect, X-film, Emblem, Image Perfect, Arlon, Natura, Neschen, Gerber Edge.
MATERIAŁY DO SUBLIMACJI: papier przekładkowy, materiały tekstylne, atramenty
PLOTERY Solwentowe: Roland, Mimaki, Mutoh, Flora
PLOTERY Sublimacyjne, DTG: Roland, Mimaki, Cobe
PLOTERY UV: Agfa, COBE, Flora, HandTop
PLOTERY Latexowe: Ricoh
PLOTERY tnące: SummaCut.
LAMINATORY : rolowe Kala i stołowe Rollover – wyłączna dystrybucja.
TRYMERY: dystrybutor automatycznych trymerów Kala XY, trymerów KeenCut oraz EcoCut.
Pozostałe: profesjonalne oczkarki pneumatyczne oraz ręczne Hiker, zgrzewarki Leister, akcesoria do wykańczania wydruków.
SERWIS MASZYN: Roland, Mimaki, Mutoh, Flora, Cobe, (łącznie z wykonywaniem profili barwnych ICC oraz naprawą elektroniki).
ATRAMENTY: mamy jedną z najszerszych ofert na atramenty zamienne. Dostarczamy atramenty do ploterów: Roland, Mimaki, Mutoh, Agfa, Flora. Marki atramentów w sprzedaży: Agfa, Versi Color, SunChemical, Chimigraf, HCL Premium, Jet Best.

Szeroka oferta produktów, kompetentna kadra, niezawodna logistyka oraz znajomość potrzeb klienta wynikająca z doświadczenia sprawiają, że współpraca z nami to najprostszy i najpewniejszy sposób na realizację Twoich pomysłów i idei, a tym samym dynamiczny rozwój Twojej firmy.
Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z klientami poprzez wiedzę, kompetencje, doświadczenie oraz rzetelność.

Siedziba naszej firmy