Świadczymy pełen zakres usług serwisowych do drukarek wielkoformatowych, ploterów tnących, takich producentów jak m.in:

Części zamienne:

Posiadamy bogato wyposażony magazyn części zamiennych do w/w maszyn: oryginalnych i zamienników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zareagować szybko na zgłoszoną awarię.

Zajmujemy się naprawami mechanicznymi maszyn, ich kalibracją, zmianą atramentów (potocznie nazywaną „przelewaniem”)  oraz naprawą elektroniki (płyty główne, płyty sterujące, inne).

Profilowanie:

Wykonujemy profilowanie barwne (ICC) w/w oraz innych maszyn do Ripów: Caldera, Wasatch, Onyx, PosterPrint, PhotoPrint, VersaWorks, RasterLink.

Szczególną zaletą naszych profili są optymalne zużycie atramentu oraz neutralne szarości.

Bogata ofera atramentów Eco i Mild Solwentowych do w/w maszyn daje nam możliwość poprawnego doboru tuszu do maszyny.

Nie każdy tusz pasuje do danej maszyny. Maszyny wyposażone w te same głowice, podobne systemy suszące, podobne pod względem algorytmów kolorystycznych Ripy, drukują inaczej. Lub mówiąc z drugiej strony, tusze w różnych maszynach zachowują się różnie i czasami nie da się osiągnąć tych samych efektów na danym tuszu, na innej maszynie. Dlatego bardzo ważny jest odpowiedni dobór tuszu do maszyny.

Dodatkowo oferujemy bardzo konkurencyjne ceny za usługi oraz dojazd, który w wielu wypadkach znacznie przekracza wartość samej usługi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.