Jeti Mira

Jeti Mira to płaski ploter UV z możliwością Ploter UV Jeti-Mira zadruku sześcioma kolorami i bielą, oferujący nie tylko wysoką jakość oraz wydajność (do 206 m2/h), ale także wszechstronność. Opcja roll-to-roll umożliwia zadruk na różnego rodzaju materiałach giętkich.

Jeti Mira to płaska, solidnie zbudowana maszyna UV, dostępna w dwóch wersjach. Przesuwana rama karetki została zaprojektowana tak, aby zapewnić optymalną elastyczność i wysokojakościowy zadruk szerokiej gamy podłoży.
System produkcyjny Asanti i wysokopigmentowane atramenty UV uzupełniają ofertę, idealnie odpowiadając na potrzeby rynku takie jak: jakość, wydajność ora z wszechstronność.

Prawdziwie płaski stół
Jeti Mira to niezawodny i wszechstronny płaski ploter wyposażony w przesuwaną ramę karetki. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach: ze stołem o długości 1,6 m lub 3,2 m i szerokości 2,69 m. Pozwala to na zadruk szerokich materiałów. Aby zaoferować użytkownikom optymalną elastyczność i wysokiej jakości druki na materiałach sztywnych oraz giętkich, maszyna została wyposażona w przesuwną ramę karetki. Bez względu na rodzaj wykorzystywanego materiału, Jeti Mira zawsze podoła zadaniu.
Wszechstronność to dla Jeti Mira słowo klucz, stąd drukarka umożliwia również pracę na systemie roll-to-roll. Jeti Mira S wyposażona jest w jeden rząd głowic drukujących, natomiast model HS posiada dwa rzędy oferując tym samym zwiększoną wydajność.
Wykorzystywane są tu niezawodne głowice Ricoh Gen5.

Tryb „Print & Prepare”
Zredukuj czas pracy i zwiększ wydajność. Ploter Jeti Mira wykorzystuje tryb „Print and Prepare”, który umożliwia ładowanie arkuszy z jednej strony urządzenia podczas, gdy druga strona jest w trakcie drukowania. Jest to idealne rozwiązanie dla większych nakładów, a także małych przedmiotów drukowanych w większych ilościach. System pasowania pozwala efektywnie wykonywać prace
dwustronne.

System Roll-to-roll
Jeti Mira została zaprojektowana z myślą o wszechstronności. Jednym z przykładów jest moduł roll-to-roll. Może być on dołączony bezpośrednio z przodu stołu, redukując zużycie
materiału i podnosząc precyzję prowadzenia wstęgi. Moduł roll-to-roll nie przeszkadza w pracy z materiałami w arkuszach układanymi bezpośrednio na stole.
Opcjonalna kamera automatycznie wykrywa pasery i zapewnia precyzyjny zadruk dwustronny. Jest to wygodne przy drukowaniu zarówno materiałów do podświetleń jak i typu block-out.

Wiodąca jakość
Agfa Graphics znana jest z ciągłego doskonalenia i wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań graficznych. Jeti Mira od Agfa Graphics jest przykładem zastosowania wysoce zaawansowanej technologii drukowania. Urządzenie wykorzystuje znany iterfejs graficzny Jeti GUI oraz oprogramowanie Asanti, które zarządza i optymalizuje pracę. Jaki jest tego rezultat? Dzieki Jeti Mira otrzymujemy wyjątkową jakość z lub bez użycia białego atramentu. Wielkość kropli 7 pl zapewnia idealną reprodukcję szczegółów i bardzo dobrą ostrość tekstu. Wzbogacenie o technologię maskowania i gradientu gwarantuje płynność przejść tonalnych, a także gładkie obszary o jednorodnym pokryciu.

Zawsze gotowa do pracy
Nie martw się o wytrzymałość urządzenia. Jeti Mira ma solidnie zbudowaną konstrukcję, dzięki czemu jest przygotowana na duże obciążenie. Kontrola temperatury głowic drukujących oraz wewnętrzna cyrkulacja eliminuje ryzyko zablokowania dysz. Bieżąca konserwacja urządzenia sprowadza się do bardzo prostych czynności.

Doświadczone wsparcie
W razie jakichkolwiek pytań czy wąpliwości, Agfa Graphics posiada zespół doświadczonych specjalistów, którzy zawsze są do Twojej dyspozycji. Możliwe jest również korzystanie ze wsparcia zdalnego.

Najlepsze w swojej klasie atramenty
Agfa: wysokie nasycenie, niskie zużycie Atramenty UV od Agfa Graphics zapewniają szybkie utrwalanie, szeroką gamę barw oraz wysoką intensywność nawet dla najbardziej wymagających zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Gwarantują bardzo dobrą adhezję na trudnych podłożach oraz trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Niezawodne atramenty UV Agfa Graphics są gwarantem wysokiej jakości efektów przez cały okres ich użytkowania.

Technologia cienkiej warstwy: żywe barwy, niskie koszty
Dzięki wysokiemu pigmentowaniu atramentów ich poziom zużycia na metr kwadratowy jest niski. Technologia oszczędności atramentu poprzez rozprowadzanie cienkiej warstwy ogranicza koszty i daje lepszy efekt wizualny. Atramenty Agfa Graphics dają najwyższą jakość druków przy najniższym zużyciu na rynku.

Zaawansowany system obsługi bieli
Drukujesz podświetlany materiał? Potrzebujesz białego tła? Jeti Mira drukuje bielą w kilku dostępnych trybach (pre-white, post-white, sandwich) na materiałach sztywnych, a także w trybie pre-white na materiałach z roli. Dzięki ciągłej cyrkulacji biały atrament pozostaje w idealnym stanie i jest gotowy do użycia. Temperatura głowic drukujących jest również monitorowana, co eliminuje ryzyko blokowania się dysz.

Opcja Primer
Trudne materiały takie jak polipropylen, PMMA/akryl, polistyren itp. stanowią wyzwanie dla adhezji oraz trwałości warstwy atramentu. Primer może być nakładany na całej powierzchni bądź wybiórczo tylko w miejscach zadrukowywanych. Nakładanie primera w niewielkich ilościach praktycznie nie wpływa na koszt końcowego wydruku.

Opcja Lakier
Jeśli szukasz ciekawego sposobu na wyróżnienie się od konkurencji, możliwość lakierowania jest opcją dla Ciebie. Wykorzystywana do wybiórczego lakierowania wydruku może dodać Twoim pracom wyjątkowego wyglądu. Utwardzany promieniowaniem UV lakier Agfa Graphics jest kompatybilny z większością standardowych materiałów dodając im połysk lub efekt satynowy. Opcja ta jest instalowana podczas produkcji maszyny.