Kala Starter 1080/1600

Podstawowy laminator na zimno w trzech szerokościach: 108, 140 i 160 cm.

Starter jest idealnym laminatorem dla początkujących: producentów reklamy, pracowni fotograficznych, drukarni i innych.

Laminatory Starter charakteryzują się łatwością obsługi a zarazem najwyższą jakością laminowania (laminowanie bez pęcherzy powietrza, marszczenia i zagniatania , przekaszania wydruków). Może je obsługiwać nawet nieprzeszkolona osoba, która nie ma doświadczenia w laminowaniu. Konstrukcja laminatora skompensuje błędy operatora, tak że zalaminowane prace będą wyglądały perfekcyjnie.

Urządzenie doskonale sprawdza się w nowo powstających pracowniach drukarskich z jednym ploterem drukujących i np. ploterem tnącym.

Laminatory STARTER – krok przed konkurencją.

Kala Starter to jedyny laminator na rynku w tej cenie, który posiada perfekcyjnie rozwiązany system docisku wałków laminujących. Konstrukcja wałków gwarantuje idealne rozłożenie nacisku, dzięki czemu unikamy marszczenia, przekoszeń oraz pęcherzy powierza na zalaminowanych pracach bądź na naklejonych wydrukach na płyty.

Dodatkowo operator ma cały czas kontrolę nad siłą docisku. Jest ona sygnalizowana odpowiednim kolorem lampki znajdującej się na panelu sterującym maszyny.
Dobór siły docisku zależy od typu pracy, zastosowanych materiałów do druku i laminowania oraz ich szerokości. System sygnalizacji  siły docisku pozwala perfekcyjnie kontrolować proces laminowania na najróżniejszych materiałach i aplikacjach.

KALA STARTER

Laminator Starter o szer 1080 cm

laminator Kala starter1080

Laminator Starter o szer 1400 cm

laminator Kala Starter 1400

Laminator Starter o szer 1600 cm

laminator Kala starter1600

OPCJE

                                                      Podstawa do laminatora

Podstawa do laminatora

          Prowadnica materiału i rolka

Prowadnica materiału i rolka